Apie mus

Egzotiški ir išskirtiniai skanėstai

100 proc. rankų darbo gamyba

Naudojami tik natūralūs produktai

Garantuojame aukščiausią produktų kokybę

Nusikelti į artimuosius rytus dar niekada nebuvo taip paprasta

Esame Kaukazietiškų skanėstų meistrai, gaminantys ir Jums teikiantys aukščiausios kokybės delikatesus. Norite paįvairinti kasdienybę egzotiškais skoniais, o gal ieškote neįtikėtinų dovanų verslui, šeimai ar draugams? Kaukazo skanėstai nepaliks abejingų net išrankiausių gurmanų.

Mūsų gaminami produktai yra puiki alternatyva sintetiniams saldumynams

Visas skanėstų gamybos kelias profesionalių meistrų yra atliekamas rankomis. Nuo kruopštaus produktų atrinkimo, iki galutinio rezultato, mes naudojame tik natūralius produktus: sultis, džiovintus vaisius ir riešutus. Užtikriname kokybę ir nepamirštamus skonio įspūdžius.

Kaukazietiškame skanėste apstu vitaminų ir jokių sintetinių priedų

Kaukazietiško saldumyno viduje, pagal visas tradicijas, slepiasi riešutai – dažniausiai graikiniai ar lazdyno, taip pat džiovinti vaisiai (abrikosai, razinos, figos). Ant siūlo suverti šie ingredientai yra mirkomi šviežių vaisių sulčių sirupe, sumaišytame su miltais, kol aplimpa ryškiu ir saldžiu patalu, po to saldumynas pakabinamas džiūti. Spalva yra išgaunama iš sulčių, o skonis iš vaisių saldumo.

Jau nuo seno buvo žinoma apie kaukazietiškų skanestų naudą sveikatai

Visų pirma, riešutuose yra daug geležies, magnio bei kalio, o taip pat yra daug baltymų. Antra, vynuogėse gausu naudingos fruktozės, kuri yra itin lengvai pasisavinama organizmo ir yra puikus energijos užtaisas. Be to, vynuogių sultys laikomos dietiniu produktu. Pektinas, kuris yra sultyse, gali sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje. Rekomenduojama jį naudoti žmonėms, sergantiems podagra, plaučių ir skrandžio ligomis. Trečia, ruošiant sultis, naudojami kviečių miltai, turintys daug skaidulų bei angliavandenių.

Siūlome įsigyti egzotiškųjų rankų darbo skanėstų pagal Jūsų skonį!

Su graikiniais arba lazdyno riešutais, o gal džiovintais vaisiais? Taip pat galite rinktis tarp daugybės spalvų variacijų, išgaunamų iš natūralių sulčių: vyšninės, gelsvos, žalios, švelniai rudos.

Shopping Cart